OPLOTKA

“ Marzyłam o marce otulonej dobrą energią i miłością. O połączeniu designu z domową, rodzinną atmosferą. Marzyłam, by praca była moją pasją i elementem bez którego nie wyobrażam sobie życia. By każdy produkt niósł za sobą misję i przesłanie, które będzie wspierać kobiety i motywować je do wzajemnego szacunku. Spełniło się... jest OPLOTKA.”

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO

Odrobina fantazji, szczypta koloru i mnóstwo dobrej energii. Tak powstała O’plotka - bo tak pierwotnie nazywała się fantazyjna biżuteria dla aktywnych dziewczyn, zrodzona w głowie (i w sercu) naszej założycielki, Karoliny Głuchowskiej. Jak sama mówi, potrzeba stała się matką wynalazku - poszukując ozdoby, którą można założyć nawet na snowboard, stworzyła własną, ręcznie wykonywaną, wielofunkcyjną biżuterię ze srebra i kamieni szlachetnych.

To, co zaczęło się jako zabawa, szybko ewoluowało w dzisiejszą OPLOTKĘ, zdobywając po drodze serca wiernych klientek i stale wychodząc naprzeciw ich potrzebom. Na przestrzeni kilku lat marka “dorosła” i rozwinęła się wraz z jej założycielką - logo przeszło rebranding, powstał sklep internetowy. Dzisiejsza Oplotka odzwierciedla samą Karolinę i jej podejście do życia, zrzeszając cudownych ludzi w stale powiększającym się zespole pełnym zapału, pasji i dobrej energii, którą przekazują światu w każdej ręcznie wykonanej bransoletce, naszyjniku czy kolczykach.

OD KOBIET, DLA KOBIET

Być kobietą... to brzmi dumnie! Zespół Oplotki składa się niemal w 100% z kobiet, dla których priorytetem jest wzajemny szacunek i zaufanie. Razem pracujemy, ale też wspieramy się na co dzień w życiu poza biurem. Wierzymy w kobiecą intuicję, tę cenną umiejętność czucia “bardziej”, które nierzadko steruje naszymi krokami, nadając słuszny kierunek. Dzięki temu potrafimy najlepiej rozpoznać potrzeby innych kobiet - naszych konsumentek . To dla nich powstała Oplotka i to one wyznaczają nam kolejne drogowskazy.

CZYSTE PIĘKNO

Mówią, że piękno tkwi w oku patrzącego, ale na dary samej Natury nie sposób spojrzeć subiektywnie. Niezaprzeczalne piękno kamieni naturalnych nieustannie nas zachwyca i sprawia, że pragniemy zatrzymać dla siebie drzemiące w nich moce. Pasja i miłość do designu z kolei, natchnęła nas do połączenia kryształów z różnymi kruszcami. Tak powstają kolejne kompozycje, małe ładunki czystego piękna, którym pragniemy Was obdarzać.

SERCE OPLOTKI

Wrażliwość, uwielbienie pięknych wnętrz i szeroko pojętej estetyki, miłość do muzyki i książek o psychologii... to tylko kilka słów, które wpisują się w obraz naszej założycielki, Karoliny. Nie sposób jednak słowami oddać tego barwnego ducha o złotym sercu! Karolinę trzeba po prostu poznać, a już jedno spotkanie przy dobrej kawie wystarczy, by poczuć jej energię. Kobieta, która przez życie idzie jak burza i z sukcesem prowadzi markę Oplotka - stworzoną “od zera”, własnymi siłami, wkładając w nią całe serce. Przy okazji stanowi też 1⁄4 #czworonas, czyli rodziny podróżującej w wolnych chwilach z córkami po świecie, pokazując im, że piękno jest wszędzie i na wyciągnięcie ręki.

LOKALNY
PATRIOTYZM

Dobrze znamy zarówno te jasne jak i ciemniejsze strony prowadzenia własnego biznesu. Dlatego w myśl pięknej akcji #jestesmywtymrazem korzystamy z lokalnych dostawców, wspierając tym samym nasz polski rynek. Dzięki temu możemy z dumą nazwać Oplotkę produktem “made in Poland”.

CERTYFIKATY DLA PLANETY

Chcemy dostarczać produkty najwyższej jakości, dbając jednocześnie o dobro naszej planety. Kupując naszą biżuterię nie znajdziesz w paczce zbędnego plastiku. Oplotki pakujemy w pełni biodegradowalne opakowania z certyfikatem FSC, a pocztówki dołączone do zamówienia mają swoje drugie życie w formie zakładek do książek.

EKOLOGICZNE PODEJŚCIE

Ziemia nie lubi nadmiaru. Dlatego w Oplotce tworzymy na zamówienie i nie znajdziesz u nas zalegających stocków magazynowych. To nasz znak rozpoznawczy, dzięki któremu świadomie budujemy pro-ekologiczną markę.

IDEAŁY?

... podobno nie istnieją, ale my mocno wierzymy w te przyświecające celom Oplotki. Podążanie za sercem, tworzenie kampanii z piękna misją, dbałość o spójny przekaz marki, chęć ciągłego rozwoju i czerpania inspiracji z otaczającego nas świata - to wszystko stanowi naszą siłę napędową.

Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się na magazynie. Zostaw swój aktualny adres e-mail poniżej.