OPLOTKA

DOSTAWA I ZWROTY

DOSTAWA

Czas realizacji zamówień to do 10 dni roboczych. Każda Oplotka jest robiona ręcznie pod Twoje zamówienie, pamiętaj o tym :)Jeśli z jakiejś przyczyny potrzebujesz przyspieszyć termin realizacji napisz do nas lub zadzwoń. Zrobimy co w naszej mocy.

Wysyłka zamówień złożonych w sklepie www.oplotka.com realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub inpost.pl paczkomaty.

  • Przesyłka kurierska BEZPŁATNIE (czas dostawy 1-2 dni robocze)
  • Paczkomat BEZPŁATNIE (czas dostawy 1-2 dni robocze)
  • Przesyłka kurierska ZA POBRANIEM 20 zł (czas dostawy 1-2 dni robocze)
  • List polecony zagraniczny Poczta Polska 25 zł

ZWROTY

Chcesz zwrócić Oplotkę? Proszę. Przysługuje Ci prawo odstąpienia od umowy sprzedaży w terminie 30 dni od dnia otrzymania zamówienia. Jeśli minęło więcej niż 30 dni od zakupu, niestety towar nie podlega zwrotowi. Aby dokonać zwrotu, towar musi być nowy, nie może nosić znamion użytkowania oraz musi być zapakowany w oryginalne pudełko. Formularz zwrotu możesz pobrać TUTAJ. Wypełnij go i odeślij na adres podany w formularzu z dopiskiem ZWROT. Jeśli Twój zwrot zostanie zatwierdzony, niezwłocznie dokonam przelewu środków na wskazany przez Ciebie nr konta. Pamiętaj, że wysyłasz Oplotkę na swój koszt. Produkty wykonane na zamówienie klienta, które nie są dostępne w klasycznej ofercie sklepu nie podlegają zwrotowi.

REKLAMACJE

Chcesz zareklamować Oplotkę? Proszę. Wszystkie Oplotki podlegają 12 miesięcznej gwarancji. Formularz reklamacyjny możesz pobrać TUTAJ. Wypełnij go i odeślij na adres podany w formularzu z dopiskiem REKLAMACJA. Na pewno wspólnie uda nam się znaleźć satysfakcjonującą Cię rekompensatę. Jeśli Twoja reklamacja zostanie zatwierdzona poinformuję Cię o decyzji. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia wynikające z niewłaściwego uzytkowania Oplotek.Pamiętaj, że wysyłasz Oplotkę na swój koszt.

Przesyłki ze zwrotami i reklamacjami prosimy wysyłać na adres:
OPLOTKA Karolina Głuchowska
Ostródzka 74R / 2
03-289 Warszawa

lub do paczkomatu WAW445M

Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się na magazynie. Zostaw swój aktualny adres e-mail poniżej.